Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 04.11.2024, 19:54
sytuacje rumina to jak gola trzeba liczyć , przykre i dziwne że niby mamy jakość , niby fajnie grają , a efekt dalej ten sam , czyli goli brak

a co do Simone1 czuje sie w obowiązku stanąć w prawdzie i powiedzieć : Markus manipulujesz, Simon nie był fanem Brody, Simon był hejterem Ratona


a moderacja jakaś tam jest dowodem czego jest podzielenie na 2 ostatniego tematu meczowego
Odpowiedz cytując