|
sytuacje rumina to jak gola trzeba liczyć , przykre i dziwne że niby mamy jakość , niby fajnie grają , a efekt dalej ten sam , czyli goli brak
a co do Simone1 czuje sie w obowiązku stanąć w prawdzie i powiedzieć : Markus manipulujesz, Simon nie był fanem Brody, Simon był hejterem Ratona
a moderacja jakaś tam jest dowodem czego jest podzielenie na 2 ostatniego tematu meczowego
|