Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 04.11.2024, 17:02
Logistycznie lepiej być nie mogło, no może mecz w Krakowie, choć myślę że byłyby duże obawy że mecz by się nie spłacił z racji grudniowego terminu i meczu w środku tygodnia z mało renomowanym rywalem.

A tak, jak chcemy grać dalej to Polonię trzeba przejść rywali na tym poziomie, a jak odpadniemy to po prostu odpadniemy. Kilka dni później jest ważniejszy mecz na tym samym stadionie.
Odpowiedz cytując