Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 04.11.2024, 16:25
Markus napisał(a):Wyświetl post
Na takich zawodników nie należy wydawać pieniędzy i ich promować robiąc tak jak robił S1monik. Jego podejście wyrządza Wiśle wyłącznie szkody i generuje straty.
Jego podejście jest dla Wisły całkowicie obojętne i żadnych szkód ani strat nie generuje. Z prostego, acz banalnego powodu - jest jednym z kibiców-forumowiczów, który nie ma żadnego wpływu na to, kto i jakie decyzje sportowe/zarządcze podejmuje w Wiśle.

Podobnie jak - wiem, że dla części osób zawali się w tym momencie świat - dla sytuacji Wisły jest obojętne to, co tutaj piszą Markus, MaLk, Wolfy, FraMat, Jaroo1, a nawet, o zgrozo, Koalik.

No chyba że usiłujesz nas przekonać, że jakimś cudem z tych wszystkich tutejszych wpisów Królewski (i kolejni trenerzy) wybierają akurat wpisy S1mone i ze względu na jego wyjątkowy dar przekonywania, postępują według tego, co on napisał.

(z góry zastrzegam, że nie planuję podejmować jakiejkolwiek dyskusji w tym temacie, wiec możesz sobie darować ścianę tekstu o tym, że właściwie to miałeś na myśli co innego niż napisałeś - chociaż wiem, że i tak sobie nie darujesz...)
Odpowiedz cytując