Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 04.11.2024, 14:46
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To że to forum jeszcze stoi to jest cud gospodarczy.
(OT) Właściwie to ja już powoli przygotowuję się na to, że niedługo umrze śmiercią naturalną. Bo techniczną już chyba umarło. Powiedziałbym, że mi szkoda, ale w sumie to już nawet nie
Odpowiedz cytując