Karherop napisał(a):

|
To że to forum jeszcze stoi to jest cud gospodarczy.
|
(OT) Właściwie to ja już powoli przygotowuję się na to, że niedługo umrze śmiercią naturalną. Bo techniczną już chyba umarło. Powiedziałbym, że mi szkoda, ale w sumie to już nawet nie
