doktor granat napisał(a):

Czyli Koalika nie ma bo po prostu znudziło Mu się pisanie na forum?
Nie wiem czy tylko Jemu..
Na sb kilkakrotnie czytałem też, że znikł jakiś wątek o kimś..
|
Jeden moderator poszedł opracować dla TVP i zapomniał o swoich powinnościach.
To że to forum jeszcze stoi to jest cud gospodarczy.