Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 04.11.2024, 14:43
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Czyli Koalika nie ma bo po prostu znudziło Mu się pisanie na forum?
Nie wiem czy tylko Jemu..
Na sb kilkakrotnie czytałem też, że znikł jakiś wątek o kimś..
Jeden moderator poszedł opracować dla TVP i zapomniał o swoich powinnościach.

To że to forum jeszcze stoi to jest cud gospodarczy.
Odpowiedz cytując