|
Nazywanie PO czy PiS partiami politycznymi to jakis oksymoron! Sa to najwieksze zorganizowane grupy przestepcze w Polsce! W normalnym kraju 90% ich czlonkow, czlonkin i innych czlonkiszczy zamknieto by w pace z wyrokami bliskimi dozywocia!
Ostatnio edytowane przez WildDog : 04.11.2024 o godz. 14:29.
|