|
Normalne kluby nie wykazuja zyskow, bo nie chca placic podatkow. Stworzyc koszty w klubie pilkarskim nie jest trudno. Ot, wystarczy remont boisk treningowych za pare mln euro i juz nie masz podatku do placenia, ale swoi wykonaja prace budowlane ;-)
Wisla nie jest normalnym klubem i nie wykazuje zyskow nie dlatego, ze tego nie chce, ale dlatego, ze mamy niegospodarnosc na wysokim poziomie ciagnaca sie przez lata. Jeden Jazdzynski do spolki z Obidzinskim chcieli to zmienic, ale zostali pogonieni. Ot cala tajemnica.
|