Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5753
Stary 04.11.2024, 10:14
Normalne kluby nie wykazuja zyskow, bo nie chca placic podatkow. Stworzyc koszty w klubie pilkarskim nie jest trudno. Ot, wystarczy remont boisk treningowych za pare mln euro i juz nie masz podatku do placenia, ale swoi wykonaja prace budowlane ;-)

Wisla nie jest normalnym klubem i nie wykazuje zyskow nie dlatego, ze tego nie chce, ale dlatego, ze mamy niegospodarnosc na wysokim poziomie ciagnaca sie przez lata. Jeden Jazdzynski do spolki z Obidzinskim chcieli to zmienic, ale zostali pogonieni. Ot cala tajemnica.
Odpowiedz cytując