|
Jak nie zapunktujemy z Wiązownica to czeka nas zimowanie ledwo nad kreską. Z Siarka i KSZO w ostatnich 2 meczach każdy pkt bylby sukcesem.
Z perspektywy całej rundy to chyba lekkie rozczarowanie. Szczególnie postawa linii defensywnej. Nikt tam nie wyrosł na lidera który mógłby zaistnieć w jedynce. Można pominąć Kutwe bo on praktycznie już nie grał w rezerwach.
|