|
Nie pamiętam już gdzie, może u Ćwiąkały, ale mówił kiedyś Królewski, że te relacje z TS-em i rozliczenia, długi to jest jeden z większych blockerów przy sprzedaży klubu, trzeba to zawsze wyjaśniać zainteresowanym, jest to skomplikowane itd. To może coś ruszy wreszcie w tym temacie skoro udało się ogarnąć i uporządkować temat tego długu.
|