Szneka napisał(a):

czegoś nie rozumiem
Dziś Puszcza z Lechem. Gurgul fauluje Abramowicza, który mimo to dogrywa piłkę do kolegi, który gola nie strzela. idzie rożny a za chwilę sędzia sprawdza faul Gurgula i daje czerwoną.
Identyczna sytuacja była w meczu u nas z Arką gdzie faulowany był Starzyński a sędzia nie dał gościowi z Arki czerwonej , tłumacząc że akcja poszła dalej.
Gdzie sędzia popełnił więc błąd?
|
Tu chyba gwizdnęli w pierwsze tempo spalonego, więc korzyści teoretycznie nie było.