Wyświetl pojedynczy post
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1527
Stary 02.11.2024, 21:18
Szneka napisał(a):Wyświetl post
czegoś nie rozumiem
Dziś Puszcza z Lechem. Gurgul fauluje Abramowicza, który mimo to dogrywa piłkę do kolegi, który gola nie strzela. idzie rożny a za chwilę sędzia sprawdza faul Gurgula i daje czerwoną.
Identyczna sytuacja była w meczu u nas z Arką gdzie faulowany był Starzyński a sędzia nie dał gościowi z Arki czerwonej , tłumacząc że akcja poszła dalej.
Gdzie sędzia popełnił więc błąd?
Tu chyba gwizdnęli w pierwsze tempo spalonego, więc korzyści teoretycznie nie było.
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując