Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

bedzie teraz trzeba placic podatek od tego ?
bo przeciez od 20 lat tym bylismy straszeni gdy tylko ktoś sugerował drogiemu Bogusiowi aby przestał udawać sponsora i umorzył te pożyczke
|
Jazdzynski mówił swego czasu że można umorzyć ten dług bez poniesienia podatku jeśli klub wejdzie w fazę restrukturyzacji, co było długo niemożliwe przez dofinansowanie covidowe.