Temat
:
Puchar Polski 2024/25
Wyświetl pojedynczy post
gpat
Senior Member
Od: 07.2020
Online
#
184
02.11.2024, 10:19
Przy tym bojkocie zapoczątkowanym przez legie to oni by się totalnie zeszmacili jak by na Wisłę przyjechali.
Z drugiej strony jak zaczęli tę farsę to mogą skończyć.
gpat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gpat
Znajdź inne posty napisane przez gpat