|
Wszedłem na f Stalówki a tam między innymi takie komentarze:
Marcel Szmid
Wszyscy w komentarzach są jednej decyzji WPUŚCIĆ KIBICÓW Z KRAKOWA!!!!!
Aleksander Pakuła
Wpuścić Wisełke!!!!
Norbert
Dla mnie słaby ruch ze strony naszego klubu. Aż tak finansowo się nam nie przelewa aby nie wpuścić kibiców Wisły tym bardziej, że prezes Królewski wyjawił, że proponował Siembidzie wejście samych dzieci za których zapłaciłby z własnych środków finansowych.
Mateusz Jarzynka
Nie wyobrażam sobie takiego meczu bez kibiców gości. Była Wisła na finale Pucharu Polski i nikomu krzywda się nie stała
Janusz Ossowski
Wpuścić Wisłę Kraków. Nie róbmy jaj po legła sobie powiedziała
Norbert
Nieróbmy cyrków tylko ich wpuśćmy. Inaczej się ogląda mecze z kibicami gości. Wiem, że prezes Wisły będzie jeszcze o to zabiegał u prezydenta Nadbereżnego.
Przemysław Myszka
Z tego co słyszałem sytuacja jest taka, że jak wpuszczamy kibiców wisły, to nasi już nigdzie na wyjazd nie pojadą. Niby ustalenia z .âď¸
Zdzislaw Nowak
Wpuścić kibiców Wisły i nie robić jaj
|