Gościu, ale Ty krytykowałeś w drugą stronę
To bardzo Cię proszę, jeśli odpowiadasz mi, to nie odwołuj się do stada szyderców.
Zapytam raz jeszcze: czy Polsat zapłacił 1 mln złotych za transmisje dwumeczu z Lappi? Czy z pucharów mieliśmy 11/13/15 mln przychodów? To Twoje słowa.