Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29310
Stary 01.11.2024, 11:56
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Czyli od początku kwestionowałem "klubowe" 6-8 tygodni, a niektórym się to w głowach nie mieściło. Kto miał rację?

Co do pucharów to były tutaj głosy, że nikt naszych meczów nie pokaże, bo się nie opłaca .

Ja tego co piszę nie odnoszę jedynie do Ciebie. W wyżej wymienionych tematach było całe stadko szyderców, których serdecznie pozdrawiam
Gościu, ale Ty krytykowałeś w drugą stronę

To bardzo Cię proszę, jeśli odpowiadasz mi, to nie odwołuj się do stada szyderców.

Zapytam raz jeszcze: czy Polsat zapłacił 1 mln złotych za transmisje dwumeczu z Lappi? Czy z pucharów mieliśmy 11/13/15 mln przychodów? To Twoje słowa.
Odpowiedz cytując