Czyli od początku kwestionowałem "klubowe" 6-8 tygodni, a niektórym się to w głowach nie mieściło. Kto miał rację?
Co do pucharów to były tutaj głosy, że nikt naszych meczów nie pokaże, bo się nie opłaca

.
Ja tego co piszę nie odnoszę jedynie do Ciebie. W wyżej wymienionych tematach było całe stadko szyderców, których serdecznie pozdrawiam
