Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29305
Stary 01.11.2024, 09:30
Czyli od początku kwestionowałem "klubowe" 6-8 tygodni, a niektórym się to w głowach nie mieściło. Kto miał rację?

Co do pucharów to były tutaj głosy, że nikt naszych meczów nie pokaże, bo się nie opłaca .

Ja tego co piszę nie odnoszę jedynie do Ciebie. W wyżej wymienionych tematach było całe stadko szyderców, których serdecznie pozdrawiam
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując