Bo stłuczenie nerki tyle się leczy 2-3 tygodnie, jeżeli to jest stłuczenie. Natomiast jeżeli to coś więcej niż stłuczenie to nie żadne 6-8 tygodni jak pitolili w klubie tylko dłuuuugo. I dokładnie o tym pisałem, że albo krótko albo długo, a nie tak jak podawał klub. Spotkało się to z wynurzeniami jak to powyżej.
Teraz wiadomo kto zrobił z siebie kretyna.
Tak jak w temacie sprzedaży praw TV do meczów pucharowych, ilości kibiców na pucharach w wakacje, czy możliwości gry Kutwy na stoperze.
Oglądanie znachora nic w tym temacie nie zmieni
