Markus napisał(a):

|
Skoro jest odblokowany temat polityczny, ciekawi mnie, ilu z Was popiera poczynania obecnej władzy i ocenia ją pozytywnie po blisko roku rządzenia? Oczywiście oprócz Koaliczka?
|
Cóż, różnica jest taka, że aktualna władza przepycha swoje wały w trochę mniej bezczelny i ostentacyjny sposób od poprzedników...acz całe modus operandi pozostaje bez zmian.