|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
#163

30.10.2024, 23:13
|
tomytom napisał(a): 
Więc wystarczy sprawdzić na mapie co jest w środeczku między Krakowem a Białymstokiem i tam zrobić mecz o podwójnym znaczeniu
|
Czyli znów Narodowy.
tomytom napisał(a): 
|
Pytanie "na serio": czy jest ktoś kto chciałby obrony pucharu kosztem braku awansu (jeśli byłaby taka magiczna opcja wyboru albo-albo)?
|
Nie ja.
|
|