Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29288
Stary 30.10.2024, 13:20
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym popróbował Sukiennickiego w różnych miejscach, wydaje mi się, że on póki co trochę nie może się wpasować, a przy tym trzeba mu ogrania na poziomie 1 ligi. Skrzydło, może spróbować go zmienić raz czy drugi z którymś z napastników i zobaczyć, czy by nie mógł, w obliczu deficytu zmian na tej pozycji, robić za napastnika?
A może niech grają najlepsi, bo trzeba zrobić awans?
Sukiennicki jest słabszy od Carbo i Igbekeme, to jest jego podstawowy problem. DUŻO słabszy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując