viktor56 napisał(a):

|
Ja bym popróbował Sukiennickiego w różnych miejscach, wydaje mi się, że on póki co trochę nie może się wpasować, a przy tym trzeba mu ogrania na poziomie 1 ligi. Skrzydło, może spróbować go zmienić raz czy drugi z którymś z napastników i zobaczyć, czy by nie mógł, w obliczu deficytu zmian na tej pozycji, robić za napastnika?
|
A może niech grają najlepsi, bo trzeba zrobić awans?
Sukiennicki jest słabszy od Carbo i Igbekeme, to jest jego podstawowy problem. DUŻO słabszy.