Markus napisał(a):

Więc przytocz, w której ówczesnej wypowiedzi Rude mówi, że przez większą liczbę drużyn grających z Wisłą z kontry niż się spodziewał nie może dobrze zarządzać meczem i wygrywać z takimi zespołami.
Dajesz.
|
Bez sensu jest kolejna dyskusja o dobrym zarządzaniu meczem i wygrywaniu z takimi drużynami skoro Rude okazał się wyjątkowo marnym trenerem który nie potrafi zarządzać meczem i wygrywać z takimi drużynami.Z resztą nie taki był sens tamtej rozmowy. Nie mam zamiaru kolejny raz wałkować tego co łopatologicznie tłumaczył Ci MaLk.
Dla Twojego dobrego samopoczucia możesz uznać,że nie znalazłem takich cytatów ale zainteresowanych odsyłam do tego wątku
https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10963&page=20