Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 29.10.2024, 22:52
Markus napisał(a):Wyświetl post
Na Tychy Wisła musi wyjść maksymalnie zmobilizowana i w najsilniejszym możliwym składzie. Inaczej nic z tego nie będzie tak jak wielokrotnie wcześniej.
Z tym nikt nie polemizuje.

Markus napisał(a):Wyświetl post
Niestety kibice o czym pisze Wolfy bardzo łatwo popadają ze skrajności w skrajność. Wystarczy jeden przyzwoity mecz Sukiennickiego, by odwoływać go mega talentem i wunderkindem. I jeden słabszy moment Carbo, by podważać jego możliwości i znaczenie dla zespołu. Nie dziwię się, że Wolfiego to wkurza i apeluje on o oprzytomnienie.
To już jest wasza projekcja. Wydaje mi się, że prędzej Kutwa pójdzie do środka niż Sukiennicki. Zwłaszcza, że wraca Uryga.

Markus napisał(a):Wyświetl post
Osobiście wątpię, by Carbo był zdrowy na przyszły weekend - wtedy ta sprawa sama się rozwiąże, bo nikt nie wystawi kontuzjowanego piłkarza do składu. Jop idiotą nie jest. Przykre, że niektórzy wyraźnie życzyliby sobie, aby Carbo taką poważną kontuzję odniósł, bo wtedy częściej mogliby oglądać swojego mitycznego wunderkida w akcji. Jako dużo gorszy piłkarz musi on liczyć na takie okazje i absencje.
Pan Trener Mariusz Jop nie jest idiotą ale niestety w Łęcznej postawił na chorego Rodado, co skończyło się tak jak się skończyło.

Markus napisał(a):Wyświetl post
To samo widać też w przypadku Alfaro. Niektórzy są ewidentnie głusi na to, że Jop w swojej taktyce na lewe skrzydło potrzebuje zawodnika, który:
a) umie celnie dośrodkować (nawet jeśli tylko z prawej nogi po złamaniu akcji do środka)
b) myśli na boisku
(...)h) umie podać prostopadle
i) nie trafił w (pustą) bramkę w Łęcznej.

Markus napisał(a):Wyświetl post
Jop i tu wie co robi i nie bez powodu go regularnie wystawia. Alf ma fatalny strzał i obecnie na pewno nie jest w najwyższej formie, ale mimo to jest jedynym zawodnikiem z obecnej kadry Wisły, który jako skrajny pomocnik może wypełnić wszystkie powyższe punkty na murawie. Więc mnie nie dziwi, że gra i uważam to za słuszny, racjonalny wybór trenera. Poważne mankamenty ma również każdy inny możliwy kandydat na tą pozycję.
I z tym się zgadzamy. Alfaro fatalnie strzela i dlatego przegraliśmy w Łęcznej.
Czy można było ustawić inaczej drużynę w Łęcznej? Pewnie tak ale nie dowiemy się czy bez Rodado pokonali byśmy Łęczną.
Czy był to duży błąd Pana Trenera Mariusza Jopa? Zobaczymy w maju 2025.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując