|
Ta cała dyskusja jest zbędna bo takie kontuzje jak ta Carbo nie leczy się w 7 dni. Dużo bardziej potrzebujemy Carbo w kolejnych meczach. Na teraz mamy kim go (przynajmniej w jakimś stopniu) zastąpić.
I nie mówię tu o żadnym lekceważeniu ale po prostu o ludziach którzy czekają na grę.
Choćby taki Dziedzic, zagrał w podstawie z Cercle na wyjedzie to Tychami ma pęknąć? Poza tą pozycją będzie grał cały podstawowy skład.
|