Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4300
Stary 29.10.2024, 17:34
[QUOTE=krysztal;1637773]Możemy porównać Jopa i Moskala.
Możemy tez porównać co o wspomnianych trenerach pisałeś niecałe 11 miesięcy temu ekspercie...

"Tak, Wiślak bez żadnego doświadczenia lepszy od takiego co lata trenuje i zrobił dwa awanse

Ludzka głupota mnie poraża."

"Wiadomo - Brosz to najlepsza opcja, ale może być poza zasięgiem. Moskal jest blisko za nim.

Tekst Treli dobry, dobrze też że w ogóle nie rozpatruje kandydatury Jopa. Starczy już tego wizjonerstwa, pora wrócić do rzeczywistości."
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...&postcount=439[/QUOTE

oczywiście celne podsumowie forumowej twórczości wolfyego - której oprócz niego samego nikt nie bierzr na poważnie.
W razie czego napisze, że to była ironia a kto tego nie zrozumiał.ten debil.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując