wolfy napisał(a):

Ja wiem że psychofani już pisali że "to ten moment kiedy nasz młody superzdolny" itp. pierdoły, ale może jednak nie.
[...]
P.S. Ja nie zamiaru pieścić się z patologicznymi jednostkami które radośnie uaktywniają się tylko kiedy nie idzie. I nie jest to żadne ad personam tylko opis rzeczywistości.
|
W
mojej zabawie przyznaję kolejny punkcik.
Sądzę, że naprawdę da się inaczej.
- Markus 10
- s1mone 6
- leszekpw 1
- Jaroo1 10
- wolfy 7
- Levis88 1
- Jagul 1
- Drozd 4