Martinho napisał(a):

No to czekamy na jak największą ilość niespodzianek Ja tam wolę jechać nawet do Suwałk jeśli unikniemy topu Ekstraklasy u siebie
|
Połowy topu ekstraklasy już nie ma w PP
Zobaczymy kto znajdzie się w 1/8, bo przypuszczam że jak zawsze beda niespodzianki.