Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5728
Stary 28.10.2024, 22:10
Królewski chwali się zawarciem ugody z Mandziarą.
Ciekawy jestem co Mandziara dostanie od Wisły w przyszlości - bo jakoś nie wierzę, że zrzekł się pieniedzy, które miał prawomocnie zasądzone i które mogłby bez kłopotów do niego trafić.
Chyba że ugoda polega po prostu na rozłozeniu płatności na oprocentowane raty.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując