|
Królewski chwali się zawarciem ugody z Mandziarą.
Ciekawy jestem co Mandziara dostanie od Wisły w przyszlości - bo jakoś nie wierzę, że zrzekł się pieniedzy, które miał prawomocnie zasądzone i które mogłby bez kłopotów do niego trafić.
Chyba że ugoda polega po prostu na rozłozeniu płatności na oprocentowane raty.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|