Jak nic trzeba dzisiaj trzymać kciuki za Tychy, bo jeszcze nam wywala Skowronka przed meczem z nami (a okazję mają idealna).
Jedna z najbardziej absurdalnych zmian trenerskich jakie widziałem to zamiana Banasika na właśnie Skowronka
Btw bardzo fajna analiza podan Kutwy w ostatnim meczu
https://x.com/AdamSurdek/status/1850...Ruvmdde2A&s=19