Prezes Królewski komentuje wpis o rzekomo fatalnych wynikach Synerise w 2023 roku.
"Jest tak fatalnie, że pół roku po zatwierdzeniu tych wyników które są dla Pana fatalne, spółka notowana na giełdzie w Nowym Yorku kilka razy większa niż Comarch, po kilkunastu audytach płaci za 1% firmy którą zbudowałem od zera 1.2 mln euro wraz między innymi z założycielami takich potęg jak Snowflake wartych dziś 40 mld dolarów. Ale Pan i Pana podobni będą pisać fatalnie - bo co najwyżej w życiu zrobiliście to plucie jadem na innych ludzi. Proszę przestać się wypowiadać na tematy na które ma Pan zerowe pojęcie i przestać zniekształcać i wybierać sobie informacje dla kibiców Wisły żeby mnie oczerniać."
Plus podał tego linka -->
https://www.linkedin.com/posts/maria...25WZfUfTOW_7DQ