|
Z ciekawości - jakie to może mieć przełożenie bezpośrednio na Wisłę? Jak wiemy Królewski cały czas dokłada, są to już kwoty liczone w milionach, gdzieś padło, że sprzedaje w tym celu swoje akcje Synerise. Pytanie, biorąc pod uwagę finanse Synerise, ile to można jeszcze będzie ciągnąć na jakimkolwiek poziomie? Co np. w przypadku braku awansu w tym sezonie?
Można będzie ograniczyć budżet przy czym duże cięcia i obniżenie poziomu sportowego są dla mnie równoznaczne z dość szybką spiralą, która skończy się 4 ligą.
|