Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 23.10.2024, 07:12
tak samo słaby mecz był w Tarnobrzegu o ile nie jeszcze słabszy więc nie ma co mówić że ten był najgorszy, z tym że tam rywal był słabszy i jakoś przepchnęliśmy, później zajebisty mecz z Termalicą, więc mam nadzieje że na Płock też wyjdziemy w dyspozycji z piątku.
STOP DOŚRODKOWANIOM
Odpowiedz cytując