|
tak samo słaby mecz był w Tarnobrzegu o ile nie jeszcze słabszy więc nie ma co mówić że ten był najgorszy, z tym że tam rywal był słabszy i jakoś przepchnęliśmy, później zajebisty mecz z Termalicą, więc mam nadzieje że na Płock też wyjdziemy w dyspozycji z piątku.
STOP DOŚRODKOWANIOM
|