Witalis napisał(a):

Czyli kto dokładnie miał coś za uszami?
Krzoska? Kołaczyk? Asystent Moskala?
Oni pętali nogi zawodnikom? W jaki sposób? Co mieli za uszami?
|
Zapytaj Wojtowicza. Twierdzi że z tego co uslyszał w klubie - zwolnienia były zasadne.
Przy czym Twój żałosny sarkazm jest nie na miejscu. Nikt nie musiał pętać nóg zawodnikom ani sabotować gry. Wystarczy że źle wykonywali swoją pracę.
Przykładowo - w kontekście Krzoski Królewski wspominał że coś było nie tak z bukowaniem hoteli. Masażysta pewnie poleciał za co innego, akurat jeśli chodzi o odnowę i rehabilitację to u nas jest słabo od dekad. Zgaduję że zbierało im się dłuższy okres czasu a polecieli grupowo z przyczyn PR-owych.
Jeżeli przez dłuższy czas dajesz ciała to Cię zwykle wywalą z pracy. Witamy w świecie dorosłych.