Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16374
Stary 21.10.2024, 17:08
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Czyli kto dokładnie miał coś za uszami?

Krzoska? Kołaczyk? Asystent Moskala?

Oni pętali nogi zawodnikom? W jaki sposób? Co mieli za uszami?
Zapytaj Wojtowicza. Twierdzi że z tego co uslyszał w klubie - zwolnienia były zasadne.
Przy czym Twój żałosny sarkazm jest nie na miejscu. Nikt nie musiał pętać nóg zawodnikom ani sabotować gry. Wystarczy że źle wykonywali swoją pracę.

Przykładowo - w kontekście Krzoski Królewski wspominał że coś było nie tak z bukowaniem hoteli. Masażysta pewnie poleciał za co innego, akurat jeśli chodzi o odnowę i rehabilitację to u nas jest słabo od dekad. Zgaduję że zbierało im się dłuższy okres czasu a polecieli grupowo z przyczyn PR-owych.

Jeżeli przez dłuższy czas dajesz ciała to Cię zwykle wywalą z pracy. Witamy w świecie dorosłych.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując