|
Senior Member
Offline
|
|
Jaroo1 napisał(a): 
|
Gdyby nie takie zjeby jak drozd czy Markus, które non stop piszą to samo to inaczej by było na tym forum.
|
+1
oraz
Cytat:
|
Mózg i teorie drozda są na tyle plastyczne, że w zależności od potrzeby możne on powiedzieć/napisać wszystko.
|
kolejne +1
- Markus 9
- s1mone 6
- leszekpw 1
- Jaroo1 10
- wolfy 4
- Levis88 1
- Jagul 1
- Drozd 3
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|
|