|
Posadzić kogokolwiek ze środka na ławie to grzech, Mikulec jest w takiej formie że Kiakos może mu buty czyścić. Zostaje w zasadzie zmiana za Alfaro, który rozczarowuje, ale jeśli Baena ma kontuzje to ja osobiście bym poszedł z Gogółem na lewej stronie ataku. Mikulec i tak u nas robi za skrzydłowego. Duarte ze swoją dynamika powinien grać na ŚPO, tyle że tam jest Rodado.
Jop ma mały problem bogactwa. Choć 1 skład od reszty na dziś dzieli bardzo dużo.
Przy tym 3-packu w 10 dni to zapewne Jop trochę zamiesza.
|