azor napisał(a):

|
Ty tak na poważnie? Widzisz korelację miedzy zwolnieniem kierownika drużyny a lepszą postawą zawodników(którzy de facto nie mieli z nim problemu)?
|
Zasiedzenie w jednym miejscu nie pcha do rozwoju. To się tyczy prawdopodobnie każdego jednego działu w klubie.
Jedyny problem jaki sam wygenerował JK to zwolnienie go z obowiązków, zamiast zostawić Krzostke z okresem wypowiedzenia i świadczeniem pracy choćby do końca roku. Tego zupełnie nie rozumiem.