LucjuszWielki napisał(a):

|
W piątek znów multum rożnych i żadnego zagrożenia po wrzutkach Kissa, już chyba faktycznie lepiej, żeby Rodado je bił, na tyle prób pewnie nie raz nastrzeliłby kogoś i byłaby brama.
|
Bo po rzutach Rodado to nastrzelaliśmy bramek że hej!
Teraz wiele rzutów rożnych rozgrywany krótko, co ma sens bo nie mamy składu pod SFG tylko grę piłką. Rodado o wiele bardziej przydaje się w polu karnym.
I nie zgodzę się że Kiss źle wykonywał rożne.