Martinho napisał(a):

1) https://www.goal.pl/liga-konferencji...polskie-kluby/
Akapit o Wiśle Kraków
2)Argument że nie zarobilismy nic bo trzeba dac Mandziarze(tam jeszcze jest ugoda co do odsetek podobno), rozumiem ze jak nie gralibysmy w pucharach to nie trzeba byłoby tego zapłacić?
3)Prezes zapowiedział w sierpniu szczegółowy raport podsumowujący finansowo kampanię europejską ktory mają opublikowac pod koniec roku.
4)W przerwie między sezonami była gorąca dyskusja że PP i brak awansu dadzą mniej pieniędzy niż awans do ekstraklasy. Ja byłem odwrotnego zdania nawet zakładając gorsze losowanie w 3 rundzie el LK i koniec przygody na tej fazie.
Z matematyką nie podyskutujecie : Awans do ekstraklasy i zajęcie miejsca poniżej 10 to około 10-11 mln zł z C+
Za PP mamy 5 mln zl + od UEFY 6 mln zł, sprzedane 100 tys biletów(pozdrawiam niedowiarków przed rewanżem ze starymi słowakami ) co uśredniając da pewnie nastepne 7-10 mln zł, dochodzi merch, gastro, prawa tv (mecz z llapi ponad 800 tys to jest widownia jakiej nie ma cały rok w c+ żaden klub), ekstra bonusy w umowach sponsorskich.
Ciekawy jestem tego raportu, ale jeszcze bardziej waszych fikołków udowadniających mi że bardziej opłacalne byłoby awansowac do esy i zbierac oklep jak np lechia, bo że znaczaco wzmocnilibysmy skład nie wierzę.
|
1. Dziękuję, nie wiedziałem, że UEFA płaci kwoty za rundy + do tego za odpadnięcie stąd moje zdziwienie..
2. Nie napisałem, że nie zarobiliśmy tylko odniosłem się do tego, że napisałeś, że dostaniemy 1,5 mln euro od UEFA. Teraz załączyłeś artykuł, że dostaniemy pół mln..
3. No to czekam

Reszta - akurat mnie się nie chce z niczym dyskutować, pewnie masz rację.