Wyświetl pojedynczy post
pi0tr3k94
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16368
Stary 20.10.2024, 14:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jasne. Wywalić piłkarzy, zostawić Krzoskę

Tylko w normalnych klubach wszystko się układa tak żeby drużyna grała najlepiej jak to tylko możliwe. No ale u nas od kilkunastu lat priorytety są od czapy, co się dziwić reakcjom jak powyższa.
Widzę, że po raz kolejny próbujesz manipulować cudzymi słowami tak żeby tworzyć sobie jakiegoś chochoła z którym możesz sobie podyskutować.
Jeżeli krzoska był w jakikolwiek sposób problemem, to nalezalo się go pozbyć. Tylko nie kupuje tłumaczeń, że piłkarze grali słabo przez kierownika. W sensie, że co, na złość przegrywali kolejne mecze? Czy kierownik miał jakiś realny wpływ na ich formę? I ten sam kierownik nie przeszkadzał pełniąc jeszcze swoją funkcję w meczu z Odrą? A jeżeli był takim wielkim problemem, to dlaczego nie pozbyto się go odrazu w czerwcu po zakończeniu sezonu?
Od piłkarzyków wymagam pełnego zaangażowania, obojętnie czy na ławce będzie siedział Moskal, Jop, Rude czy ktokolwiek inny. Tak samo wymagam pełnego zaangażowania niezależnie od tego kto będzie podnosił tablicę z numerami zmienianych zawodników.
A ironiczny tekst o wywalaniu piłkarzy brzmi średnio, w sytuacji gdzie od kilku lat praktycznie co roku robimy pelne przemeblowanie składu. A tu okazuje się, że wystarczyło wymienić jednego kierownika drużyny.
Odpowiedz cytując