Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96204
Stary 20.10.2024, 13:34
Rzucam okiem na arka-siedlce. Zgadnijcie ilu jest Polaków w składzie gdynian? Ilu w ogóle w pierwszym składzie czołowych druzyn, walczących o awans? Taka szpileczka w kierunku zwolenników "wincyj Polaków".
Odpowiedz cytując