Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96203
Stary 20.10.2024, 12:26
azor napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie mówił, że będzie pusty stadion. Nikt też nie mówił, że nie będzie transmisji. Za to Ty mówiłeś, że za dwumecz z Lappi Polsat spokojnie zapłaci bańkę złotych ��
Ja mówiłem, że poza 5 bańkami dostaniemy, bańkę od Uefa, bańkę z biletów, bańkę za transmisje, bańkę od sponsorów. A stadko płaczków dostało amoku i zaczęły się argumenty że wakacje, że telewizji się nie opłaca, że przegramy wszystko, jednym słowem kompromitujące z perspektywy czasu brednie.

A teraz jeden ze skompromitowanych płaczków dalej żąda wyliczeń .


Sam sobie policz .......płaczku.

Jagul napisał(a):Wyświetl post
Drozd przedstaw wyliczenia albo wracaj do nory spiskowców.
Spiskowców? To przecież Wasze płacze żale i biadolenia są niczym innym jak spiskowaniem. Bo prezes się nie podoba. .

Wiele wskazuje na to, że Dżoplin jest na swoim miejscu i reszta też zaczyna znajdować swoje miejsce. Dlatego powodów do biadolenia trzeba będzie szukać w pocie czoła. Całe szczęście zawsze można popłakać nad wpisami prezesa na iksie
Ostatnio edytowane przez Drozd : 20.10.2024 o godz. 12:34.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując