azor napisał(a):

|
Nikt nie mówił, że będzie pusty stadion. Nikt też nie mówił, że nie będzie transmisji. Za to Ty mówiłeś, że za dwumecz z Lappi Polsat spokojnie zapłaci bańkę złotych
|
Ja mówiłem, że poza 5 bańkami dostaniemy, bańkę od Uefa, bańkę z biletów, bańkę za transmisje, bańkę od sponsorów. A stadko płaczków dostało amoku i zaczęły się argumenty że wakacje, że telewizji się nie opłaca, że przegramy wszystko, jednym słowem kompromitujące z perspektywy czasu brednie.
A teraz jeden ze skompromitowanych płaczków dalej żąda wyliczeń

.
Sam sobie policz .......płaczku.
Jagul napisał(a):

|
Drozd przedstaw wyliczenia albo wracaj do nory spiskowców.
|
Spiskowców? To przecież Wasze płacze żale i biadolenia są niczym innym jak spiskowaniem. Bo prezes się nie podoba.

.
Wiele wskazuje na to, że Dżoplin jest na swoim miejscu i reszta też zaczyna znajdować swoje miejsce. Dlatego powodów do biadolenia trzeba będzie szukać w pocie czoła. Całe szczęście zawsze można popłakać nad wpisami prezesa na iksie
