wolfy napisał(a):

Miałoby to co napisałeś być może jakiś wydźwięk gdyby ostatecznie nie wyszło na Królewskiego. Przyszedł Jop i wyniki są jak każdy widzi. Biorąc pod uwagę to co pisze Wojtowicz - może być tak że faktycznie usunięto zgniłe jaja.
Myślę że to optymalny układ: kibice Wisły cieszą się wynikami, psychohejterzy Królewskiego - że ktoś mu dupę obrabia. Oby tak dalej.
|
Ty tak na poważnie? Widzisz korelację miedzy zwolnieniem kierownika drużyny a lepszą postawą zawodników(którzy de facto nie mieli z nim problemu)?