Martinho napisał(a):

|
1,5 mln euro z UEFY, resztę się dowiesz dokładnie w grudniu
|
Miało być po 175 tys za kazdą rundę to jakim cudem za 4 rundy zrobiło się półtorej bańki tym bardziej, że mandziara coś z tego zabrał?
Co takiego będzie w grudniu, że się dowiemy? Bo jak masz na myśli bilans to on bedzie za sezon 23/24 (od lipca do końca czerwca), chyba że ci chodziło o grudzień 25 albo coś innego?