Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96202
Stary 20.10.2024, 11:28
Martinho napisał(a):Wyświetl post
1,5 mln euro z UEFY, resztę się dowiesz dokładnie w grudniu
Miało być po 175 tys za kazdą rundę to jakim cudem za 4 rundy zrobiło się półtorej bańki tym bardziej, że mandziara coś z tego zabrał?
Co takiego będzie w grudniu, że się dowiemy? Bo jak masz na myśli bilans to on bedzie za sezon 23/24 (od lipca do końca czerwca), chyba że ci chodziło o grudzień 25 albo coś innego?
Odpowiedz cytując