Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

i w TV
umie w dziennikarstwo i w PR i dzieki temu kulturalnie i z klasą zrobił z Królewskiego pajaca
natomiast ja bym rozebrał na czynniki pierwsze teorie Drozda o zgniliźnie która była w tym klubie niezależnie od zmian trenerów, przyzwoleniu na słabe wyniki, poklepywanie po plecach , nic się nie stało etc
|
Miałoby to co napisałeś być może jakiś wydźwięk gdyby ostatecznie nie wyszło na Królewskiego. Przyszedł Jop i wyniki są jak każdy widzi. Biorąc pod uwagę to co pisze Wojtowicz - może być tak że faktycznie usunięto zgniłe jaja.
Myślę że to optymalny układ: kibice Wisły cieszą się wynikami, psychohejterzy Królewskiego - że ktoś mu dupę obrabia. Oby tak dalej.