Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16361
Stary 20.10.2024, 10:48
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
i w TV

umie w dziennikarstwo i w PR i dzieki temu kulturalnie i z klasą zrobił z Królewskiego pajaca

natomiast ja bym rozebrał na czynniki pierwsze teorie Drozda o zgniliźnie która była w tym klubie niezależnie od zmian trenerów, przyzwoleniu na słabe wyniki, poklepywanie po plecach , nic się nie stało etc
Miałoby to co napisałeś być może jakiś wydźwięk gdyby ostatecznie nie wyszło na Królewskiego. Przyszedł Jop i wyniki są jak każdy widzi. Biorąc pod uwagę to co pisze Wojtowicz - może być tak że faktycznie usunięto zgniłe jaja.

Myślę że to optymalny układ: kibice Wisły cieszą się wynikami, psychohejterzy Królewskiego - że ktoś mu dupę obrabia. Oby tak dalej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując