azor napisał(a):

|
To ile w końcu zarobiliśmy? 10?12?15? Która Twoja wersja była prawidzwa?
|
Ważne, że Wasze żałosne biadolenie nie było prawdziwe. Pusty stadion bo wakacje, brak transmisji bo żadna telewizja nie będzie dopłacać, dwie rundy i po pucharach itd.
Powiedzieć kompromitacja to nic nie powiedzieć.