Drozd postanawia nadrabiać zaległości w wyścigu o tytuł największego hejtera i trolla forum
Drozd napisał(a):

Nie bo stadion był pusty, a żadna telewizja nie wykupiła transmisji.
żydowski płaczku 
[...]
|
+1
Cytat:
|
Myślisz, że będąc niewidomym na rzeczywistość czy udając idiotę to się nie kompromitujesz
|
+1
- Markus 9
- s1mone 6
- leszekpw 1
- Jaroo1 7
- wolfy 4
- Levis88 1
- Jagul 1
- Drozd 3