Drozd napisał(a):

Myślisz, że będąc niewidomym na rzeczywistość czy udając idiotę to się nie kompromitujesz .
|
Ja wiem, że Ty wszędzie widzisz spiski ale ostatnio negujesz nawet słowa ludzi z klubu (którzy mówili że klub max wyjdzie na zero po pucharach), co świadczy o totalnym odklejeniu.