Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 19.10.2024, 17:37
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Niezłe

Tu skrót od TVP (dłuższy): https://youtu.be/GQXDDMDFUVw?si=IFVgDA6kF97z7-Wq
a tu od Wisły (krótszy): https://youtu.be/cku7rwUcjbo?si=5pwvqknt-MFr7mn9
Pomyśleć, że kilka dni temu czytałem o Igbekeme że to zwykły przecinak

U Jopa grają najlepsi, a młodzi "zdolni" wchodzą ewentualnie na zmianę. Co za przypadek - daje to efekty w postaci takich bramek. Ale na pewno Sukiennicki by lepiej zagrał, przecież on może grać na każdej pozycji. Szkoda że na żadnej dobrze...

Miałem wątpliwości co do Jopa po jego populistycznych akcjach w poprzednim sezonie, takich jak stawianie na drewniaka Brodę czy wpuszczanie jakiegoś leszcza z rezerw na ostatnie minuty. Widać jednak, że przemyślał pewne sprawy i jest do bólu konsekwentny.
Zamiast być broniony przez "krakowskich dziennikarzy" i trybuny woli żeby broniły go wyniki. A niestety - nie da się regularnie wygrywać i ogrywać drewno.

Lepiej na konferencji pomeczowej odpowiadać na pytania o Młyńskiego, Sapałę, Sukiennickiego i Starzyńskiego niż o to dlaczego przegraliśmy kolejny mecz.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.10.2024 o godz. 17:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując