wolfy napisał(a):

Ja nie będę nawet podejmował dyskusji czy Markus ma rację czy nie.
Jeśli pisze bzdury - wystarczy to wykazać.
Jeśli pisze cały czas to samo - jeszcze łatwiej, kopiujesz te same odpowiedzi. Albo nie odpowiadasz wcale.
No ale jednocześnie upominać się o poziom dyskusji i traktować Markusa tak jak to robi Witalis - schizofrenia.
A Krzyżanowski był w kontekście kilku ostatnich sezonów. Zawalił sporo w poprzednim, głównie olewając powrót. Tak naprawdę: Młyński, Wachowiak, Krzyżanowski spełniają tę samą rolę "młodego talentu", który nie może być rozliczany z gry bo zaraz odpali i będzie wart miliony. W tym sezonie wunderkidem jest Sukiennicki.
Z Krzyżanowskiego to może chociaż Włosi coś wystrugają, oby. Czy go wykupią, czy wróci jako lepszy piłkarz - zyskujemy.
@FraMat - uważam że jesteś nieuczciwy i rozdajesz punkty po znajomości. Nie wierzę że jestem poza top 3 forum i to z taką stratą do trzeciego miejsca...
|
spoko luz
dodajmy do tego jeszcze Strąka który zapier...niczył kilka spotkań Kasprowi
a i Buchalik kilku trenerom podniósł ciśnienie
forum wszytko zniesie
co do Markusa
to z tym człowiekiem dyskutować się nie da
i tyle w temacie