Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 19.10.2024, 13:56
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zwłaszcza, że dopóki BBT ustawiał niską obronę w I połowie, co prawda dochodziliśmy do sytuacji, głównie przez ich indywidualne błędy, jak sytuacja Kissa, ale nie mogliśmy tak naprawdę zdobyć gola. Zwłaszcza, że ich bramkarz grał bardzo umiejętnie w sytuacjach sam na sam.

Dopiero w II połowie, kiedy BBT się otworzył, udało się nam zdobyć bramki po szybkich kontrach: raz po odbiorze na własnej połowie i genialnym zagraniu Igbekeme, drugi raz po przepychance na ich połowie i odzyskaniu piłki przez Rodado.
Nie przesadzaj.
Rodado (17') miał jakieś zaćmienie, że tego sam na sam nie strzelił.
A Kiss (31') miał pecha, że strzelił dobitkę w słupek.

Patryko napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem wczoraj przez chwilę mecz Odry z Górnikiem i naprawdę nie ma się czego bać.

Jeśli zagramy na poziomie z meczu z TBB, to o wynik jestem bardziej niż spokojny. Byle tylko nasi nie poczuli się za pewni siebie, bo to może ich zgubić.
Wydaje mi się, że Górnik stwierdził, że przyjechały ogórki z Opola i wygra na stojąco. Obudzili się (częściowo) w drugiej połowie i starczyło to na remis.
Specjalnie bym się tym meczem nie sugerował ale zgoda, trzeba wyjść dokładnie tak jak na Termalikę.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 19.10.2024 o godz. 14:00.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując