Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96169
Stary 19.10.2024, 12:05
Nadal świetnie się bawię
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Po co rżniesz głupa? Sobczak nie miał strzelać karnego.
Potem już u Rude sobie nie pograł. Z tego co wiem to miał o to przewalone u reszty zespołu.
Jagul napisał(a):
Przestań już głosić te teorie z dupy wzięte. Albo przynajmniej zacznij szkalować Alfonsa za kompromitujący wybór strzelca.
[...]
Nawet jeśli przyjmiemy że to prawda, to po co wygłaszać brednie w stylu, że ten karny zrujnował cały sezo
  • markus 8
  • s1mone 5
  • leszekpw 1
  • Jaroo1 7
  • wolfy 4
  • Levis88 1
  • Jagul 1
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując