|
Senior Member
Offline
|
|
Nadal świetnie się bawię
wolfy napisał(a): 
Po co rżniesz głupa? Sobczak nie miał strzelać karnego.
Potem już u Rude sobie nie pograł. Z tego co wiem to miał o to przewalone u reszty zespołu.
|
Jagul napisał(a):
Przestań już głosić te teorie z dupy wzięte. Albo przynajmniej zacznij szkalować Alfonsa za kompromitujący wybór strzelca.
[...]
Nawet jeśli przyjmiemy że to prawda, to po co wygłaszać brednie w stylu, że ten karny zrujnował cały sezo
|
- markus 8
- s1mone 5
- leszekpw 1
- Jaroo1 7
- wolfy 4
- Levis88 1
- Jagul 1
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|
|