Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96168
Stary 19.10.2024, 11:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Po co rżniesz głupa? Sobczak nie miał strzelać karnego.
Potem już u Rude sobie nie pograł. Z tego co wiem to miał o to przewalone u reszty zespołu.
Nawet jeśli przyjmiemy że to prawda, to po co wygłaszać brednie w stylu, że ten karny zrujnował cały sezon
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując