wolfy napisał(a):

Po co rżniesz głupa? Sobczak nie miał strzelać karnego.
Potem już u Rude sobie nie pograł. Z tego co wiem to miał o to przewalone u reszty zespołu.
|
Nawet jeśli przyjmiemy że to prawda, to po co wygłaszać brednie w stylu, że ten karny zrujnował cały sezon
